Osiągnięcia

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDSZKOLNYCH,MIEJSKICH

ROK SZKOLNY 2017/2018

♣ 25 kwietnia nasze Tygryski i Kubusie wzięły udział w XX Konkursie Śpiewające Przedszkolaki organizowanym przez PM 5. Wielkie gratulacje dla uczestników i podziękowania za tak znakomite występy.

♣ 11 kwietnia nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie organizowanym przez PM 1 " Ekologia w wierszu i w piosence". Wielkie gratulacje dla Alicji Michalak z grupy Tygryski za zajęcie I MIEJSCA  z  wierszem " Mali strażnicy przyrody" i dla Oliwki Goraj za zajęcie również I MIEJSCA z piosenką " Duszki leśne".

♣ w marcu przedszkolaki z Chatki Puchatka po raz kolejny uczestniczyły w Powiatowym Wieczorze Poezji organizowanym przez PM 4. Nasze przedszkole z dumą reprezentowały Katarzyna Prorok i Zuzanna Andrzejczak.

 w marcu w konkursie " Smok-smog" organizowanym przez PM 1 , Patryk Łopacińskie zdobył I miejsce. Serdecznie gratulujemy.

♣ w lutym Adam Chruściel zajął I miejsce w konkursie " Zabawka z nieużytków". GRATULACJE.

♣ w grudniu zajęliśmy II miejsce w konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Już od paru lat nie omija nas podium. GRATULACJE.

ROK SZKOLNY 2016/2017

8 i 9 marca odbył się XVI Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych Apli Papli „Życie to teatr”.Jak co roku nasze przedszkole uczestniczyło w owym przeglądzie i prezentowało się w dwóch bajkach prowadzonych przez panią Monikę Kałużną i Jolantę Kałużną oraz panią Magdalenę Piserę. Tygryski wystąpiły z bajką pt " Czerwony Kapturek" zaś Króliczki pokazały się w bajce pt. "Bal u króla Baltazara". ZAJĘLIŚMY  III MIEJSCE - GRATULACJE
W marcu przedszkolaki  z Chatki Puchatka uczestniczyły w Powiatowym Wieczorze Poezji organizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 4 . Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z gr.Króliczki i Sowy.Sandra Czekalska recytowała wiersz pt. "Jak będę dorosła", zaś Marzena Polak mówiła wiersz pt. "Być kobietą".

ROK SZKOLNY 2014-2015

♣ W między przedszkolnym konkursie plastycznym "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 4 PISERA MIŁOSZ Z GR. KRZYSIE ZAJĄŁ I MIEJSCE zaś MICHAŁ KOMOREK OTRZYMAŁ WYRÓŻNIENIE.GRATULACJE!!!

♣ W konkursie plastycznym zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Ozorkowie pt. "Wypalanie traw wyniszcza świat" MACIEK OLSZEWSKI Z GRUPY kRÓLICZKI zajął I MIEJSCE.GRATULACJE!!!

♣ W konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach X Pikiniku Integracyjnego "Baw się z nami" wyróżnienie otrzymała AMELIA NOWAKOWSKA

W konkursie plastycznym zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 1 "Łąka to królestwo owadów"         I MIEJSCE ZAJĘŁA AMELIA NOWAKOWSKA

♣ W konkursie recytatorskim dla przedszkolaków zorganizowanym przez PM nr 1 w Ozorkowie zatytułowanym "Łąka to królestwo owadów" nasze przedszkolaki zajęły :

I MIEJSCE AMELIA NOWAKOWSKA Z GR.KRÓLICZKI WIERSZ PT "PRACOWITE PSZCZOŁY"J. HOLAGARDY

II MIEJSCE BŁAŻEJ SOBCZAK Z GR. KUBUSIE WIERSZ PT "JAK BIEDRONKA ODZYSKAŁA KROPECZKI"Z.M.MISZCZAKA

W konkursie plastycznym pt. "Mój pomysł na pomaganie innym"zorganizowanym przez MOK w Ozorkowie Maciej Olszewski z IV grupy Króliczki zajął II miejsce.GRATULACJE!

ROK SZKOLNY 2013-2014

W konkursie przedszkolnym ekologicznym "Chrońmy drzewa" polegającym na zbieraniu makulatury wyłoniono 3 zwycięzców:

I MIEJSCE ADRIAN LASOTA

II MIEJSCE BŁAŻEJ SOBCZAK

III MIEJSCE BARTEK RUTKOWSKi

W konkursie recytatorskim zatytułowanym "Poetycko o przyrodzie" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 3 w Ozorkowie w ramach realizacji projektu "Tropiciele przyrody" refundowanym ze środków WFOŚiGW w dniu 17 kwietnia, wzięło udział 28 uczestników z przedszkoli i szkół. Oto lista zwycięzców:

W KATEGORII 3-4-LATKI

I MIEJSCE IGA JAROSIK - Przedszkole Miejskie Nr 4

II MIEJSCE MACIEJ OLSZEWSKI - Przedszkole mIejskie Nr 3

III MIEJSCE AMELIA NOWAKOWSKA - Przedszkole miejskie nr 3

WYRÓŻNIENIE AMELIA KORWALUK - Przedszkole Miejskie Nr 4

WYRÓŻNIENIE JULIA MALINOWSKA - Przedszkole miejskie nr 5

W KATEGORII 5-7-LATKI

I MIEJSCE MARIUSZ JANICKI- Zespół Szkół w Słowiku

II MIEJSCE JOANNA BICHTA- Przedszkole miejskie Nr 1

III MIEJSCE BŁAŻEJ ZAGOZDA- Przedszkole Miejskie Nr 4

WYRÓŻNIENIE BARTEK KORCZYŃSKI- Przedszkole MiejskieNr 5

WYRÓŻNIENIE ANNA PROROK- Przedszkole Miejskie Nr 3

W konkursie plastycznym pt. "Jakie zwierzaki lubią przedszkolaki" zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt PODAJ ŁAPĘ zwyciężyli:

I MIEJSCE W KATEGORII 5-6-LATKI MARCELA CZERWIŃSKA

II MIEJSCE ZOFIA KUBIAK

WYRÓŻNIENIE KORNELIA ŚWIĄTCZAK

I MIEJSCE W KATEGORII 3-4-LATKI MARTYNA PAWLAK

II MIEJSCE MACIEJ OLSZEWSKI

III MIEJSCE LENA TOMCZAK

WYRÓŻNIENIE AGATA KUBIAK

♣ W Powiatowym Konkursie Małych Form Teatralnych Apli-Papli organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Ozorkowie ,grupa przedszkolna Krzysie zajęła II MIEJSCE wystawiając bajke Marii Kownackiej pt. "Miala babuleńka kozła rogatego".GRATULUJEMY!!

♣W konkursie plastycznym zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie zatytułowanym "Jesień w moim mieście" przedszkolanki naszej Chatki Puchatka,zajęły następujące miejsca : AMELIA KLINCEWICZ Z GR. KRZYSIE I MARTYNA SIEROŃ Z GR. SOWY ZAJĘLY III MIEJSCE, NATALIA PODSIADŁOWICZ Z GR. SOWY ZAJĘŁA II MIEJSCE. GRATULUJEMY !!!

♣ W konkurise plastycznym zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 4 w Ozorkowie pt. "Wycieczka do lasu" laureatami zostali :

ZOSIA KUBIAK Z GR. KRZYSIE I MIEJSCE

NATALIA CHOINKOWSKA II MIEJSCE

WYRÓŻNIENIA:BLANKA KURPIŃSKA, IGOR WĘGLEWSKI, KLAUDIA KLAUZE, MARTYNA JAGODZIŃSKA

GRATULACJE!!!

ROK SZKOLNY 2012-2013 

♣W ramach ogłoszonego 2013 roku - rokiem Juliana Tuwima, w konkursie przedszkolnym recytatorskim i miejskim plastycznym ogłoszonym przez Przedszkole Miejskie Nr 3 zatytułowanym "Mój ulubiony wiersz Juliana Tuwima" wyłoniono następujących laureatów:

 

Laureatami konkursu recytatorskiego w kategorii 3-4-latków zostali :

 

I MIEJSCE ZOSIA KUBIAK

 

II MIEJSCE MARTA NOWAK

 

II MIEJSCE MARTYNA BANASIAK

 

Laureatami konkursu recytatorskiego w kategorii 5-6-latków zostali :

 

I MIEJSCE MARIUSZ JANICKI

 

II MIEJSCE LENA PISERA

 

III MIEJSCE MATEUSZ JABŁOŃSKI

 

WYRÓŻNIENIE KAROLINA TOMCZAK I DANIEL KUZAŃSKI

 

Laureatami konkursu plastycznego w kategorii 3-4-latków zostali :

 

I MIEJSCE ZOSIA KUBIAK PM NR3

 

II MIEJSCE KACPER PAJOR PM NR1

 

III MIEJSCE NADIA REPEĆ PM NR 3

 

WYRÓŻNIENIE OSKAR BŁACHOWICZ PM NR3

 

Laureatami konkursu plastycznego w kategorii 5-6-latków zostali :

 

I MIEJSCE JACEK KANICKI PM NR4

 

II MIEJSCE HUBERT RYBKA PM NR1

 

II MIEJSCE JAGODA KANICKA PM NR4

 

III MIEJSCE JAGODA STĄPOREK PM NR1

 

III MIEJSCE KASJANA BASIAK PM NR3

 

 

♣ W XI Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Apli Papli organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury W Ozorkowie nasze grupy przedszkolne zajęły czołowe miejsca:

I MIEJSCE GRUPA MONTESSORI I Z BAJKĄ PT " PRZYGODY SZEWCZYKA NITECZKI"

II MIEJSCE GRUPA TYGRYSKI I KUBUSIE Z BAJKĄ PT " O ŻABCE CO MIAŁA MARZENIA".

♣ W konkursie Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej w Kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Ozorkowie zorganizowanym przez Łódzki Oddział Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę poraz 6 w tym roku naszeprzedszkole zajęło II miejsce.

♣W konkursie zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 1 zatytułowanym "Chrońmy las i jego mieszkańców" szczególne wyróżnienie otrzymała LENA PISERA

♣W konkursie zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 3 zatytułowanym " Drzewo mój przyjaciel" zwycięstwo odnieśli:

- w kategorii 3-4-latki:

I MIEJSCE JAKUB WENERSKI

II MIEJSCE ZOSIA KUBIAK

III MIEJSCE JULIANNA KONOPA

- w kategorii 5-6-latki:

I MIEJSCE ADAM OLCZAK

II MIEJSCE JULIA CIOK

II MIEJSCE MAŁGOSIA WYMYSŁOWSKA